ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΗ ΕΓΓΡΑΦΗ ΜΑΘΗΤΩΝ Γ ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ ΚΑΙ ΛΥΚΕΙΟΥ |
ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ ΑΝΑΚΟΙΝΩΝΟΥΜΕ ΣΤΟΥΣ ΓΟΝΕΙΣ ΚΑΙ ΚΗΔΕΜΟΝΕΣ ΤΩΝ ΜΑΘΗΤΩΝ ΤΗΣ Γ. ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ, Α ΚΑΙ Β ΛΥΚΕΙΟΥ ΟΤΙ ΑΠΟ ΣΗΜΕΡΑ 22-5-2019 ΕΩΣ ΚΑΙ 17-06-2019 ΘΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΑΝΑΝΕΩΣΟΥΝ ΤΗΝ ΕΓΓΡΑΦΗ ΤΩΝ ΠΑΙΔΙΩΝ ΤΟΥΣ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΑ ΣΤΗΝ ΙΣΤΟΣΕΛΙΔΑ https://e-eggrafes.minedu.gov.gr ΠΡΟΣΟΧΗ!!! ΕΑΝ ΔΕΝ ΓΙΝΕΙ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΗ ΕΓΓΡΑΦΗ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΔΕ ΘΑ ΕΧΕΙ ΤΗ ΔΥΝΑΤΟΤΗΤΑ ΝΑ ΦΟΙΤΗΣΕΙ ΣΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΤΑΞΗ.
ΣΗΜΕΙΩΣΗ: Αν οι γονείς ή οι Κηδεμόνες δεν μπορούν (δυσκολεύονται) να υποβάλλουν την Ηλεκτρονική αίτηση εγγραφής των παιδιών τους μόνοι τους, είμαστε πρόθυμοι να τους βοηθήσουμε στο σχολείο.
|
Σύνδεση
Online τώρα
Έχουμε 134 επισκέπτες συνδεδεμένουςΠρος Γεννάδιον...
Πληκτρολογείστε την πόλη σας