ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ |
Σας ενημερώνουμε ότι το Ημερήσιο Γυμνάσιο Γενναδίου στο πλαίσιο των μέτρων για την πρόληψη και την προστασία από τον κορωνοϊό COVID 19 σε χώρους εργασίας: Α/ Θα εξυπηρετεί το κοινό μέσω ηλεκτρονικού ταχυδρομείου
Β/ Όπου δεν είναι εφικτό και απαιτείται φυσική παρουσία, η είσοδος του κοινού θα γίνεται με όλα τα προβλεπόμενα μέτρα ασφαλείας (υποχρεωτικά μάσκα) και μόνο κατόπιν ραντεβού.
|
Σύνδεση
Online τώρα
Έχουμε 123 επισκέπτες συνδεδεμένουςΠρος Γεννάδιον...
Πληκτρολογείστε την πόλη σας